Příprava na výstavu obrazů malířky Jarmily Lorencové

01.06.2015 14:17

V souvislosti s připravovanou výstavou Jarmily Lorencové, známé brněnské rodačky, si dovolujeme zájemcům jako "drobný předkrm" nabídnout pár obrazů, které dokumentují její tvorbu.

Malířka Lorencová má velmi hezký vztah k Brnu a Pálavě a vkládá tento vztah i do svých děl. Při pohledu na její obrazy je možné vnímat prostor zvlněných pahorků a osvěžujících vod umělých jezer na mikulovsku. Některé akvarely či tempery paní Lorencové vyvolávají radost a chvění. Učí pozorovatele otvírat oči a zamýšlet se nad hloubkou toho, co na obrazech vidíme.
 

Zpět

Fotogalerie: Příprava na výstavu obrazů malířky Jarmily Lorencové

/album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a55-jpg/ /album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a100-jpg/ /album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a219-jpg/ /album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a504-jpg/ /album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a834-jpg/ /album/fotogalerie-priprava-na-vystavu-obrazu-malirky-jarmily-lorencove/a959-jpg/