Konference „Smart Region – Smart City“

13.02.2017 13:53

Vážení představitelé obcí a měst,

žijeme v 21. století, v době progresivního technologického pokroku, kdy stále důležitější je, aby obce a města používala a svým občanům nabízela chytrá technologická řešení, která jim zjednoduší a zpříjemní život.

Proto si Vás dovolujeme pozvat na velmi zajímavou a pro Vás přínosnou konferenci "Smart Region - Smart City", která se koná v rámci Veletrhu Věda Výzkum Inovace ve čtvrtek 2. března 2017 od 10 hodin v pavilonu B na brněnském výstavišti.

Na konferenci Vám budou představeny trendy vedoucí k čistější automobilové dopravě, projekty energeticky úsporný budov či novinky pro městskou hromadnou dopravu. Na konferenci vystoupí nejen zástupci velkých společností ale též reprezentanti regionálních technologických firem a představí Vám svá chytrá řešení pro obce a města. Na konferenci již potvrdili svou účast představitelé Jihomoravského kraje, Moravskoslezského kraje či Statutárního města Brna, kteří představí posluchačům své strategie, jak vytvářet chytrá města a kraje. 

Využijte tuto jedinečnou příležitost se na jednom místě dozvědět velmi zajímavé informace jak od technologických firem, tak od zástupců krajů a města, které následně můžete prakticky využít pro rozvoj Vaší obce či města.

Počet míst je omezen, proto neváhejte a co nejdříve se předem zaregistrujte na níže uvedeném emailu. 

Vstupné na konferenci činí pouze 100,- Kč pro dospělého. Zaregistrovat se můžete prostřednictvím emailu vstupenky@vvvi.cz. Úhradu vstupného je možné provést buď elektronicky přes www.vvvi.cz/vstupenky nebo fyzicky na pokladně u vstupu do areálu brněnského výstaviště.

Pozvánku naleznete zde.
Program konference naleznete zde.

Na akci Vás zve a pořádá Ing. Michal Štefl, viceprezident Hospodářské komory České republiky

Krajská hospodářská komora jižní Moravy
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno
tel: +420 511 156 124
e-mail: cermak@khkjm.cz
www.khkjm.cz | www.vvvi.cz

Zpět